Проєкти
  • АДРЕСА:
    м. Київ. вул. Кільцева дорога, 1
  • ДЕВЕЛОПЕР:
    KAN Development
  • МЗК:
    Керамограніт 1200х600 та 600х600 виготовлений на базі INTERGRES (Дніпро)
Житлові комплекси

Respublika

Житловий квартал Respublika — це продовження проектів малоповерхової квартальної забудови, що розвиваються спільними зусиллями компаній KAN Development і архітектурної майстерні ARCHIMATIKA.

Новий житловий квартал відрізняється збалансованістю всіх складових сучасного життя людини, адже тут враховані  інтереси мами з коляскою, пішохода і водія, дитини та літньої людини.

 У живому кварталі Respublika реалізована концепція дворів без автомобілів, що дозволяю повноцінно використовувати весь простір навколо будинків та відкривати для себе щось нове кожен день. У цьому допомагає підхід із поділу простору на такі зони як: відпочинку, занять спортом, вигулу собак, прогулянок із дітьми і місць для паркування машин. При цьому навіть якщо на кожну квартиру припадатиме по два авто, для всіх знайдеться місце для парковки.

 Respublika стане найбільшим житловим районом за всю історію України, який, як і Комфорт Таун, буде навіть помітно з космосу. У Respublika фактично створюється ціле місто з чистого аркуша, якісне середовище проживання, яке твориться з нуля. Завдяки великій площі і низькій поверховості авторам проекту вдалося створити комфортне середовище, в якому люди не обмежені стінами своїх квартир.

Компанія «APFEL EXPERT» успішно виконала поставки керамічного граніту на МЗК будинку 303